Büyükşehir Her Yerde! Pankart Belediyesi Oldu

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi pankart sevdası ile yine gündemde. Bu defa da bitmeyen yola "Yolumuz hayırlı olsun" pankartı asıldı.

Büyükşehir Her Yerde! Pankart Belediyesi Oldu

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, pankart sevdasına devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde bir üst geçide “Hayırlı olsun” pankartı asan büyükşehir, üst geçidin değil bitmek ortada dahi olmaması ile tepkilere neden olmuştu.

Şimdi de bitmeyen yola asılan pankart tepkilere neden oldu. Konuyu CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal gündeme getirdi. Tanal, yayımladığı video ile beraber şu ifadelere yer verdi;

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün pankart sevdası, yeni bir boyut kazandı!

Evren Sanayi’de bitmeyen yol için bile “Yolumuz hayırlı olsun” pankartı asıldı.

Mağdur esnafın tepkisi var.

Urfa halkının parası, pankarta, reklama gidiyor.”

Son zamanlarda pankart belediyesi olarak anılan Şanlıurfa Belediyesi’ne tepki gösteren vatandaş ise şu ifadelere yer verdi;
“Pankartsız Zeynel’in pankartının yanındayım. Sanayi’de 13. sokakta, mobilyacılar sitesine giden yola pankartını asmış diyor ki “Yolumuz hayırlı olsun” Gördüğünüz gibi yol henüz bitmemiş. Yol yarıda kaldı diye buradaki esnafların hepsi mağdur durumda. Esnaflar toz duman için çalışamıyor. Gerçekten anlayamıyorum bitmeyen yollara bitti diye pankart asıyorlar. Bu yolun tamamlanmasını istiyorum.”

 

Maximum Etüt Merkezi... Bilgi için: 0543 566 08 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu