Bozova Belediyesi, Çatağı Pislik İçinde Bırakıyor

Bozova Belediyesi Çatağı turizm mevsiminde pislik içinde bırakıyor. Bölgenin içler acısı hali senelerdir devam ediyor… Ayrıntılar haberin içeriğinde…
Bozova Belediyesi, Çatağı Pislik İçinde Bırakıyor
Şanlıurfa’da yer alan Bozova Çatak Barajı yakınlarındaki piknik alanlarının pislik içindeki hali tepkilere neden olmaya devam ediyor… Senelerdir değişmeyen durum için yetkililerin kılını kıpırdatmadığı görüldü.

Bozova Çatak Barajı Çöpten Geçilmiyor

Senelerdir haberlerimizde yer verdiğimiz Bozova Çatak Barajı’nın içler acısı hali devam ediyor. Doğal güzellikleri ile nadir alanlar içerisinde yer alması gereken piknik alanı çöplerden geçilmiyor.
 

Yetkililer Duruma El Atmıyor

Alanda suyun olmaması, çöp konteynerlerinin boşaltılması piknik yapan vatandaşları zor durumda bırakırken alanda kötü kokuların yayılmasına da sebep oluyor… Yıllardır dile getirilen konuda yetkililer duruma el atmıyor. Vatandaşlar, doğa harikası olan yer konusunda belediyenin çalışma yapması gerektiğini vurguladı…
 

Bozova Çatak Barajının İçler Acısı Haberleri

Bozova Çatak Barajı’nın içler acısı durumu ile ilgili yıllar içinde yaptığımız haberler aşağıdaki linkte yer alıyor. Konu ile ilgili eski haberleri görüntülemek için başlıklara tıklayınız!

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu