Bozdağ, Şanlıurfa’ya TOGG’la Geldi

AK Parti’nin Şanlıurfa milletvekili adayları, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın katılımıyla tanıtılıyor. Bozdağ, Şanlıurfa'ya TOGG'la geldi.

bozdag togg
AK Parti’nin Şanlıurfa milletvekili adayları, 11 Nisan Kapalı Spor Salonu’nda Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın katılımıyla tanıtılıyor.
 
Şanlıurfa’da AK Parti’nin milletvekili adaylarının tanıtımı, Adalet Bakanı ve Şanlıurfa milletvekili adayı olan Bekir Bozdağ’ın katılımıyla gerçekleştiriliyor.
 
11 Nisan Kapalı Spor Salonundaki etkinliğe çok sayıda partili ve halk katılıyor.
 
Salon öğle saatlerinde dolmaya başladı.
 
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Diyarbakır’dan kara yolu ile Şanlıurfa’ya geldi. Bozdağ’ı AK Parti İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, SKM Başkanı Faruk Badıllı, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile büyük bir kalabalık karşıladı. Bakan Bozdağ ve beraberindekiler daha sonra konvoy eşliğinde tanıtım toplantısının yapılacağı salona Türkiye’nin milli otomobili Togg ile geldi.
 
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın başı çektiği Şanlıurfa aday listesindeki diğer isimler şunlar:
 
Abdulkadir Emin Önen, Abdürrahim Dusak, Mehmet Ali Cevheri, Cevahir Asuman Yazmacı, İbrahim Eyüpoğlu, Hikmet Başak, Mehmet Faruk Pınarbaşı, Mahmut Kaçar, Nihat Kılıç, Emre Karaçizmeli, Mehmet İlhami Günbeği, Abdullah Aksak ve Abdurrahim Toru.
 
BİHA 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu