Yurt

Birecik’te Muhtarlar Toplantısı Düzenlendi

Birecik Kaymakamlığı muhtarlarla bir araya geldi.

Birecik Muhtarlar Buluşması
Birecik Kaymakamlığı Muhtarlar Buluşması düzenledi. Düzenlenen buluşmadan sonra şu açıklamalarda bulunuldu;
 
“Vatandaş buluşmaları kapsamında Enver Nebihe Karaata Kültür Merkezinde, muhtarlarımızın sorun, istek, şikâyet ve önerilerini dile getirebilmeleri amacıyla Muhtarlar Toplantısı düzenlendi.
 
Kaymakamımız Mehmet Fatih Koca’nın Başkanlık ettiği toplantıda, muhtarlar vatandaşlarımızın kendilerine iletmiş olduğu talep ve sorunları ilgili birim amirine ileterek, mahalleleriyle ilgili gerçekleştirilen çalışmaların hangi aşamada olduğu ve mevcut sorunların ne zaman çözüme kavuşturulacağı ile ilgili kurum amirlerinden bilgi aldılar.
Muhtarlarımızın mahallelerindeki sorunlarla ilgili yönelttikleri sorulara cevap veren il ve ilçe kurum amirleri, muhtarlarımızın çözüm önerilerini de değerlendirdi.
 
Kaymakamımız Mehmet Fatih Koca, muhtarlarımızın sorun ve talepleriyle ilgili kurum amirine not aldırarak, konunun takip edilmesi ve imkânlar ölçüsünde en kısa sürede çözüme kavuşturulması talimatı verdi.
Mahallelerimizdeki birçok sorunun gündeme taşındığı toplantıda, ŞUSKİ Yatırımlar Daire Başkanı Abuzer Doğan, Birecik Belediye Başkan Vekili Sait Bağlı, Şanlıurfa İdare ve Denetim Müdürü İbrahim Halil Asar, İlimiz ve İlçemizdeki Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Temsilcileri ile Muhtarlar yer aldı.”

Admin

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı