Bir Çocuk Tecavüzcüsü Daha! Odunluğa Götürüyor

Bir taciz, tecavüz ve çocuk istismarı daha… Çocukları odunluğa götürüp orada taciz, tecavüz eden sapık mahkeme tarafından beraat etti.

tecavuz malatya cocuk 1

Elmalı Davasından sonra bir çocuk istismarının daha olduğu iddia edildi.

Gündeme oturan Elmalı Davasınan sonra bir tecavüz olayı daha sosyal medyada dönmeye başladı. Bir sosyal medya kullanıcısı Malatya’nın Akçadağ İlçesinde çocuk tecavüzlerine denk geldiğini açıkladı.

*Çocukları Odunluğa Götürüyordu! Videoları Var*

Çocukların bir odunluğa götürüldüğünü ve burada istismara uğradıklarını anlatan Kullanıcı, çocukların odunluğa götürüldüğü anı cep telefonu kamerasıyla görüntülediğini açıkladı. Tek bir çocuğun değil bir sürü çocuğun aynı kişi tarafından istismara uğradığını anlata Damla Dursun isimli sosyal medya kullanıcısı, istismar eden çocuklarla iletişime geçtiğini ailelerine şikayetçi olmaları gerektiğini vurgulasa da başarılı olamadığını anlattı.

*Delillere Rağmen Serbest Kaldı*

O kadar çocuk içinde sadece tek bir kişinin tecavüzcüden şikayetçi olduğunu ve mahkemelik olduğunu anlatan Damla Dursun, elindeki video kaydını da mahkemeye delil olarak sunduğunu belirtti.

Tecavüzcüden şikayetçi olacağını söylemesi üzerine tehdit edildiğini de belirten Damla Dursun, hakimin elindeki delillere ve çocuğun tecavüzü onayladığı ifadesine rağmen tecavüzcüye beraat kararının verildiğini açıkladı.

 

Damla Dursun, sesinin duyulmasını isteyerek taciz, tecavüz ve çocuk istismarının olduğu olayı şu ifadelerle anlattı;
1

2
3
4

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu