Bilici, Dereceye Giren Gençlere Belgelerini Verdi

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Sayın Hasan Bilici, 15 Temmuz’da resim yarışmasında dereceye giren gençlere başarı belgesi verdi.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında Şehit Yakınları ve Gaziler Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘’Gençlerimizin Gözüyle 15 Temmuz ‘’ konulu resim ve şiir yarışmasında dereceye giren çocuklarımıza başarı belgelerini düzenlenen törenle takdim edildi.

Dereceye giren çocuklara başarı belgelerinin takdim edildiği törende konuşan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Sayın Hasan Bilici;
“Bizler şanlı tarihimize altın harflerle yazılan bu önemli günü hep şerefle yâd edecek, bu uğurda şehadete yürüyen tüm şehitlerimizi ve medar-ı iftiharımız gazilerimizi asla unutmayacak, ailelerinin ve yakınlarının daima yanlarında durarak kapımızı ve gönlümüzü onlara her daim açık tutacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle, sevgi dolu yürekleri ve gülen yüzleriyle bu özel güne anlam katan çocuklarımızın hepsini gayretlerinden dolayı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. Tüm çocuklarımızı sevgiyle kucaklıyor, gözlerinden öpüyorum.’’ İfadelerine yer verdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu