Beyazgül’den Dünya Kadınlar Günü Mesajı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı yayımladı.

Savacak Beyazgül
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Beyazgül mesajda, toplumun temel yapı taşı olan ailede en temel rolü kadınların üstlendiğini kaydetti.
 
Beyazgül, Şanlıurfa’da kadınların yaşam kalitesini yükseltmeye, onların hayatın içinde daha fazla yer almasını sağlamak için çalışmalar yaptığını belirtti.
 
Başkan Beyazgül, yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:
 
“Bizi biz yapan güzide değerlerimiz olan kadınlar için kent merkezi ve 13 ilçede hayata geçirdiğimiz kadın destek ve eğitim merkezlerinde kadınlarımız bir yandan meslek öğrenerek sosyokültürel açıdan kendilerini yetiştirirken diğer yandan ürettikleri el emeği göz nuru ürünlerini satarak aile ekonomilerine katkıda bulunuyorlar.
 
Gerek inancımız gerekse kültürümüz kadına en yüksek değeri vermiş ve her zaman kadına karşı saygıyı ve sevgiyi öğütlemiştir. Bu minvalde, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi olarak kadınlarımızın faydalanabileceği sosyal ve kültürel alanların sayısını her geçen daha da artırıyoruz ve artırmaya devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle Şanlı memleketimin kahraman kadınları başta olmak üzere kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tebrik ediyorum”
Maximum Etüt Merkezi... Bilgi için: 0543 566 08 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu