GüncelYurt

Belediyeden, muhtara ahlaksız teklif!

Merkez Haliliye'ye bağlı Hamidiye Mahallesi muhtarı İbrahim Demirkol sosyal medyada paylaştığı tweet gündeme bomba gibi düştü

Belediye teklif
Merkez Haliliye’ye bağlı Hamidiye Mahallesi muhtarı İbrahim Demirkol sosyal medyada paylaştığı tweet’te, Şanlıurfa Belediyesi’nden; görev yaptığı alanlar için kaldırım çalışmaları, trafik lambası istediğini ancak; belediyenin kendisine şahsi mevzuatlarda torpil uygulamak istedigini paylaştı.

Hamidiye Mahallesi muhtarı İbrahim Demirkol;

” Benim Şanlıurfa Belediyesi’nden taleplerim Âkif Ersoy Caddesi’ndeki kaldırımlarımızın yenilenmesi, Emniyet Caddesi Okul eğitimi Alanı’na trafik lambası takılması ve iki adet yağmur drenajının yapılmasıydı. Bana edilen teklif oğlunu işe koyalım, aracını parkometreden muaf tutalım” sözleri sosyal medyaya damga vurdu.

Yorum yağmuruna tutulan paylaşımda; muhtara açıksözlülüğü için teşekkür eden vatandaşlar; uzun zamandan beri sistemin bu şekilde ilerlediğini, konuşmak isteyeni bu şekilde torpil yaparak susturmak istediklerini belirttiler.

Şanlıurfa Belediyesi’nin halka hizmet için, fırsat kollaması gerekirken torpili seçip muhtarları bu şekilde susturmak istemeleri vatandaş tarafından ayıplandı.

Urfa com

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı