Başkan Soylu’dan Evsiz Aileye Yardım Eli

Başkan Feyyaz Soylu, kirasını karşılamadığın dolayı ailesiyle birlikte sokakta kurdukları çadırda yaşayan Yıldırım, ailesini ziyaret ederek sahip çıktı

Başkan Soylu'dan Evsiz Aileye Yardım Eli

Aileyi sıcak bir yuvaya kavuşturmak için ilgili birime talimat vererek çalışma başlattı.
Ceylanpınar Mevlana mahallesinde ikamet eden 4 çocuk babası Süleyman Yıldırım’ı Belediye Başkanı Feyyaz Soylu ziyaret etti. Başkan Soylu, zor koşullar altında yaşam mücadelesi veren ve maddi durumu iyi olmayan 4 çocuklu Yıldırım ailesinin taleplerini dinledi.

Yıldırım ailesini sıcak bir yuvaya kavuşturmak için çalışma başlatan Başkan Soylu, ilgili birime talimat verdi. Aileyle yakından ilgilenen Başkan Soylu, en kısa zamanda Yıldırım ailesine güzel bir yuva yapacağını belirti.

BAŞKAN SOYLU, ‘YILDIRIM AİLESİ GİBİ 12 KONUTA ŞUAN’DA EL ATMIŞIZ’

Yıldırım ailesi gibi 12 aileye sahip çıkıldığını belirten Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, ‘’Kendisinden haberdar olduk durumu gerçekten kötü kendisini ziyarette bulunduk. İnşaAllah en kısa zamanda çocuklarıyla birlikte başlarını koyacak bir yuva yapacağız. İmkanlarımız dahilinde elimizden ne geliyorsa yapacağız. Süleyman kardeşimiz gibi 12 konuta şuan da el atmışız.

Onlarda aynı şekilde mağdur ve perişan durumdaydılar. Birkaç tane evi düzelttik güzel oturulur nezih bir ortam hazırladık ailelere inşallah kalanları da bitirip Süleyman kardeşimizle beraber yeni bir eve kavuşacaklar Allah’ın izniyle ’’ifadelerinde bulundu.

Başkan Soylu'dan Evsiz Aileye Yardım Eli

YILDIRIM, ‘SÖYLEYECEK BİR ŞEY BULAMIYORUM ALLAH RAZI OLSUN’

Çocuklarıyla birlikte sıcak bir yuvaya ihtiyacının olduğunu ifade eden baba Süleyman Yıldırım, ‘’Allah belediye başkanımızdan razı olsun geldi beni ziyarette etti yerimizi gördü. Bana yardımcı olacağına dair söz verdi. Bir an önce çocuklarımı sığındırabileceğim evin yapılacağının sözünü verdi.

Allah belediye başkanımızdan razı olsun söyleyecek hiçbir şey bulamıyorum. Allah rızası için bu evi bir an önce bitirip çocuklarımı koymak istiyorum başka hiçbir şey istemiyorum. Allah her kesten razı olsun’ ’dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu