Başkan Soylu, Sorunları Tek Tek Çözüme Kavuşturuyor

Feyyaz Soylu, Bulduğu her fırsatta vatandaşın ayağına gelmesini beklemeyip Halkın ayağına gidip yerinde talep ve sorunları bir bir çözüme kavuşturuyor.

Başkan Soylu, Sorunları Tek Tek Çözüme Kavuşturuyor

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, Özbek Mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Mahallenin eksiklerini yerinde tespit eden Başkan Soylu, ilgili birime talimat vererek çalışma başlatacağını bildirdi.

Göreve geldiği günden itibaren, yediden yetmişe Ceylanpınar ilçe halkının gönlünde taht kuran Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, halkın huzur ve refahını sağlamak amacıyla dur durak bilmiyor.

Her fırsatta vatandaşın makamına gelmesini beklemeyip halka hizmetkâr olmak için çaba sarf eden Başkan Soylu, Özbek mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Mahalle sakinlerinin talep ve sorunlarını yerinde dinleyen Başkan Soylu, eksikleri yerinde tespit edip sorunların giderilmesiyle ilgili çalışma başlatacağını bildirdi.

Mahalle Muhtarı Erdem; Başkanımızdan Ne Talep Ettiysek Bizleri Kırmadı

Özbek Mahalle Muhtarı Sefer Muhammed Erdem, ‘’Belediye Başkanımız Feyyaz Soylu’ya talep ve sorunlarımızı ilettik. Kendisi de sokağımızdaki sorunları yerinde gelip gördü tespit etti. Başkanımızdan ne talep ettiysek bizleri kırmadı. Burada çalışma başlatarak sorunlarımızı çözüme kavuşturacak. Özbek Mahalle sakinleri adına Allah Belediye Başkanımız Feyyaz Soylu’dan razı olsun’’dedi.

Başkan Soylu; Kısa Zamanda Sorunları Gidererek Çözüme Kavuşturacağız

Özbek mahallesinin talep ve sorunlarıyla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, ‘’Özbek mahallemizde incelemelerde bulunduk az bir iş kalmış burada gözlemlediğimiz kadarıyla kilitli parke döşenmemiş sokaklarımız var. Kanalizasyonun yüzeyden aktığını görüp tespit ettik. Büyükşehir belediyemizi konuyla alakalı bilgilendireceğiz. Bura da bize ait olan çalışmaları imkanlarımız dahilinde yaparak çözüme kavuşturacağız. Her zaman olduğu gibi biz muhtarımızın ve halkımızın yanındayız.

Sabah çıkar çıkmaz buraya geldik ve en kısa zamanda Özbek mahallemizin sorunlarını gidererek çözüme kavuşturacağız. ‘’ ifadelerinde bulundu.

Ceylanpınar ilçe halkının beklentisini ayrım gözetmeksizin yerine getirip çözüme kavuşturan Başkan Soylu, vatandaşların talep ve sorunlarını çözüme kavuşturmayı sürdürüyor. Çözüm odaklı çalışmalarına devam eden Başkan Soylu’ya Özbek Mahalle sakinleri teşekkür ederek destek verdi.

Maximum Etüt Merkezi... Bilgi için: 0543 566 08 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu