Başkan Soylu, Kendi Mıcırımızı Kendimiz Üreteceğiz

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, Yukarı Karataş mahallesinde yakında hizmete açılacak olan taş ocağında incelemelerde bulundu.

Başkan Soylu, Kendi Mıcırımızı Kendimiz Üreteceğiz

Ceylanpınar Belediyesi ile Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesiyle koordineli Yukarı Karataş mahallesinde taş ocağı tesisi kuruluyor. Taş ocağı alanını ziyaret eden Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, Başkan Yardımcıları Übeyt Kurt ve Ahmet Ergin, mıcır malzemesi için ön hazırlık yapan ekiplerle birlikte dinamit döşedi. Taşocağı çevresinde Jandarma ekiplerinin aldığı güvenlik önlemi ile Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, patlatma işlemini gerçekleştirdi.

Kurulum aşamasında olan taş ocağı yakın zamanda faaliyete geçerek Ceylanpınar’ın hizmetine sunulacak. Burada elde edilecek olan mıcır malzemesiyle birlikte Ceylanpınar ilçe merkezi ve kırsalında vatandaşların ihtiyaç duyduğu alanlara serilecek. Vatandaşların ulaşımını kolaylaştırmayı hedefleyen Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, taşocağı tesisiyle birlikte vatandaşları çamur deryasından kurtarmayı amaçlıyor.

Başkan Soylu, Ceylanpınar’a Hayırlı Uğurlu Olsun

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, ‘’Bugün Başkan Yardımcılarımızla birlikte geldik ve taşocağını yerinde keşfettik. Güzel bir malzeme çıkıyor. Buradan çıkacak olan malzemeyi hem kırsalda hem ilçe merkezinde kullanmak üzere gelecek olan konkasörle kendi mıcırımızı kendimiz üreteceğiz. Büyükşehir belediyemiz ile birlikte. Bugün düğmeye biz bastık. Dün ve 2 gün önce de 2 grup daha patlatma yapıldı. Her patlamada çıkan malzeme miktarı tahmini olarak 50 bin metreküp civarındadır. Toplamda 150 bin metreküp civarında malzeme elde ettik. Ceylanpınar’a ve milletimize hayırlı uğurlu olsun halkımız hizmetin en güzeline layıktır’ ’dedi.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu