Yurt

Başkan Peltek’ten Yılbaşı Mesajı

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Yılbaşı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

İbrahim Halil Peltek

Önümüzdeki yılın, yeni umutları ve beklentileri beraberinde getirdiğini vurgulayan Başkan Peltek mesajında şunları kaydetti: “ 2020 Yılı maalesef ki, oldukça zor günler geçirdiğimiz pandemi, ekonomik sorunlar ve doğal afetlerle mücadele ettiğimiz bir yıl oldu.Yeni beklentiler ve umutlarla 2021 yılına giriyoruz. Temennimiz, 2021 yılının iş dünyamızın beklentilerinin karşılandığı ve ekonomiye olumlu katkılarının olduğu, şehrimizin ve ülkemizin her bölgesinde insanlarımızın daha huzurlu,sağlıklı ve müreffeh bir şekilde yaşamlarını sürdürdüğü bir yıl olmasıdır.

Geçtiğimiz yıl pandemi, deprem ve çeşitli sebeplerle hayatını kaybeden sevdiklerimizi de bir kez daha anıyor, kaybettiklerimize Yüce Allah’tan rahmet, hastalarımıza acil şifa diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle; yeni bir yıla girmenin sevincini tüm Şanlıurfalı hemşerilerimizle gönülden paylaşıyor, yeni yılın ilimize bölgemize ve ülkemize hayırlar getirmesini umuyor, tüm vatandaşlarımızın yeni yılını içtenlikle kutluyorum.”dedi.

Admin

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı