GenelGüncelYurt

Özyavuz’dan Bahçeli’ye Destek: Askıya Alıyorum

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin aldığı sosyal medya kararına, Harran belediye Başkanı Özyavuz da destek verdi. Özyavuz, sosyal medya hesaplarını askıya aldı.

Mahmut Özyavuz Dedvlet Bahçeli

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medyanın temiz kullanılması için gerekli düzenlemelerin yapılması gerektiğini savunarak, bu düzenleme gelene kadar sosyal medya hesaplarını askıya alacağını duyurdu. Bu duyurunun üzerine Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz da, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye destek vererek aynı kararı kendisinin de uygulayacağını açıkladı.

 

Başkan Özyavuz, yaptığı açıklamada; “Genel Başkanımız Sn. Devlet Bahçeli’nin sosyal medyadaki ahlaki çöküntüye dikkati çekip hukuki düzenlemenin şart olduğunu belirttiği açıklamasına yürekten katılıyor, twitter, facebook ve instagram hesaplarımı kanuni düzenleme yapılıncaya kadar bende askıya alıyorum.

 

Mahmut Özyavuz

Devlet Bahçeli’nin Twitter Kararı Nedir?

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medyadaki kirliliğin giderilmesi, konu ile ilgili gerekli yasal düzenlemelerin yapılması amacıyla sosyal medya hesaplarını kullanmayacağını açıkladı. Bahçeli, resmi Twitter hesabından şu açıklamalarda bulundu;

 

Devlet Bahçeli Twitter Açıklamaları

Bahar

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı