Yurt

Başkan Özyavuz Yol Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz ilçenin dört bir yanında çalışmalarına devam ediyor.

Harran Belediyesi

Havaların ısınmasıyla birlikte kırsal mahallelerde vatandaşların yol ihtiyaçlarını gidermek amacıyla yol yapım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

 

Harran Belediyesinin ilçenin dört bir noktasında sürdürdüğü yol yapım çalışmalarının son durağı Meydankapı, Beşikli, Yenidoğan, Ekinli, Biberli ve Bilgili mahallerinin grup yolunda dolgu ve asfaltlama çalışmaları başlandı.

 

Özelikle kış aylarında kötü hava koşullarından dolayı mağduriyet yaşayan vatandaşların mağduriyetinin giderilmesi için harekete geçen Fen İşleri Müdürlüğü, ilçe genelinde bir yandan park bahçelerde peyzaj çalışması, bir yandan kırsal mahallelerde kilitli beton parke taşı döşeme işlemi, bir yandan stabilize yol yapım çalışmaları diğer yandan ise asfaltlama çalışmaları aralıksız bir şekilde sürdürüyor.

 

Şehir Merkezinde ve Kırsal Mahallelerde çalışmalarının aralıksız devam ettiğini ifade eden Başkan Özyavuz; “Gerek şehir merkezinde gerekse kırsal mahallelerde Belediye olarak hizmetlerimiz devam ediyor. Daha önceden dediğimiz gibi Allah’ın izniyle 5 yıl içerisinde ilçemiz de büyük bir değişim sağlayacağız. Harran’a bağlı tüm kırsal yollarımızla ilgili çalışmalar devam etmektedir. Dedi.

Etiketler

Bahar

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı