GenelGüncel

Başkan Özyavuz Kadir Gecesi mesajı

HarranBelediye Başkanı Mahmut Özyavuz mübarek Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayımladı.

 

HarranBelediye Başkanı Mahmut Özyavuz mübarek Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayımlayarak, mübarek gecenin tüm mazlumlar ve acı çeken insanlar için kurtuluşa, iyiliklere, güzelliklere vesile olmasını diledi.
Başkan Özyavuz; “Mübarek Ramazan ayının sonlarına doğru yaklaşırken Kur’an-ı Kerim’in yeryüzüne indirildiği gün olan ve bin aydan daha hayırlı kabul edilen Kadir Gecesi’ne kavuşmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Rahmet ayı olan Ramazan’da dünya olarak yaşadığımız covid 19 salgını nedeniyle toplu iftarlar yapamasak ta teravih namazlarımızı camilerde, cemaatle ede edemesek te kadir gecesine ulaşmanın mutluluğu ve sevinci içerisindeyiz. Bu mübarek gecenin yüzü hürmetine Allah’tan dileğimiz başta covid 19 salgını olmak üzere insanlık üzerindeki tüm belaların bir an önce def olmasıdır.
Kalplerin arınması, gönüllerin aydınlanması ve huzurumuzun artması açısından büyük bir fırsat olan Kadir Gecesi’ni en güzel şekilde değerlendirirken sıkıntı içinde olan kardeşlerimize dua etmeyi unutmayalım.

Bu düşüncelerle tüm Şanlıurfalı hemşerilerimin ve İslam aleminin Kadir Gecesi’ni tebrik ediyor bu mübarek gecenin iyiliklere, güzelliklere vesile olmasını diliyorum.” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı