GenelGüncelYurt

Başkan Özyavuz Harranlıları Evlerinde Ziyaret Etti

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasının uygulandığı Ramazan Bayramı’nda vatandaşları evlerinde ziyaret etti.

Mahmut Özyavuz

1 yılda yaptığı hizmetlerle Harran’ın refah seviyesini yükselten Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, Ramazan Bayramı’nda vatandaşları yalnız bırakmadı. 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasının uygulandığı bayramda vatandaşları evlerinde ziyaret eden Başkan Özyavuz, Harranlılara moral verdi.

 

Vatandaşların ilgi ile karşıladığı Özyavuz, talep ve sorunlarını da dinledi. Harran Belediyesi olarak ilçenin gelişmesi, kalkınması ve hak ettiği yere gelmesi için çalışmalarını gece gündüz sürdürdüklerini bildiren Özyavuz ‘’Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle bu bayramı evlerimizde, buruk bir şekilde geçiriyoruz. Hükümetimizin aldığı tedbirlerle, aynı zamanda ilçemizde belediyemizin yaptığı hijyen çalışmalarıyla salgınla mücadelede önemli bir başarı elde edildi. Normalleşme sürecimiz başladı. İnşallah güzel günler yakındır. Bu bayramda, sağlığımız için evlerinde oturmak zorunda kalan vatandaşlarımızı yalnız bırakmadık. Onlarla hem hal olduk. Kendilerini motive ettik. Taleplerini dinledik. Her zaman kendilerinin yanlarında olduklarını ilettik’’ dedi.

 

Başkan Özyavuz, koronavirüs sürecinde, sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde faaliyetlerini arttırdıklarını da anlattı. Ramazan ayında ve öncesindeki salgın sürecinde, ihtiyaç sahibi ailelere desteklerini sürdürdüklerinin altını çizen Özyavuz, 65 yaş üstü vatandaşların evlerine sıcak yemek ikramında bulunduklarını, her daim Harranlıların yanında olmaya devam edeceklerini ifade etti.

Admin

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı