Başkan Özyavuz Aralı’da Asfalt Çalışmalarını İnceledi

Harran Belediyesi merkez ve kırsal mahallelerdeki yolların konforunu artırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Aralı kırsal mahallesinde, mahalle içi asfalt serimine başlanıldı.

Başkan Özyavuz Aralı'da Asfalt Çalışmalarını İnceledi

Modern ve yaşanabilir kent anlayışını merkeze alarak Harran’ın ve Harranlıların ulaşım sorunlarına çözüm üreten Harran Belediyesi, asfalt serim çalışmalarına Aralı Mahallesi’nde devam ediyor.

Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un talimatları doğrultusu ve Harran Belediyesinin öz kaynaklarıyla sürdürülen çalışmalar, belirlenen program dâhilinde kırsal mahallelerde tüm hızıyla sürüyor.

Harran’ın her mahallesini, her köşesini konforlu ve güvenli cadde ve yollarla buluşturmayı hedefleyen Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz; Vatandaşlara verdiği asfalt sözleri bir bir yerine getiriyor. Amacımız daha güzel bir Harran. Halkımızın yuvalarına ve işyerlerine daha güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşabilmesi için çalışmaya devam edeceğiz. Aralı mahallemizde sürdürdüğümüz, mahalle içi asfalt çalışmaları, mahalle sakinlerimize hayırlı olsun. ” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu