GenelGüncelYurt

Başkan Mahmut Özyavuz Sahada

Harran’da Belediye ekipleri tarafından ilçenin giriş-çıkış, yol ve kaldırım kenarlarında, çam ve dut ağacı dikimi gerçekleştirildi.

Harran’da Belediye ekipleri tarafından ilçenin giriş-çıkış, yol ve kaldırım kenarlarında, çam ve dut ağacı dikimi gerçekleştirildi.

Harran ilçesinde daha önce son derece kötü bir görünüme sahip olan ve birçok bitkinin kuruduğu, çalıların da kaldırıldığı orta refüjlerde ve yol kenarlarında bulunan taş ve dikenliklerin de temizlendiği çalışmalarda, belediye ekipleri tarafından alana toprak serilerek çam ve dut ağaçları dikildi.

Hafta içi ve hafta sonu mesaini ilçe de yapılan çalışmalara ayıran Başkan Özyavuz; “Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de birçok çalışmanın ve sokağa çıkma yasağının uygulanmasına neden olan korona virüs salgınına karşı Harran Belediyesi olarak tüm önlemlerimizi aldık. Devletimiz tarafından alınan tedbirlere uyarak, evlerinde kalan vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Onlar evlerindeyken bizlerde salgın sonrasında daha güzel daha yaşanılabilir bir Harran’ı inşa etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bir yandan Harran Belediyesi Çarşısı ve Harran Belediyesi Sosyal Tesisinde inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ederken, diğer bir yandan ise yol kenarlarında ve orta refüjlerde ağaç dikim çalışmalarımız devam ediyor.” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı