Başkan Kuş’tan Kadınlar Günü Mesajı

Mehmet Kuş, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” dolayısıyla "Kadınlar, yaşamımızın her anında yanımızda olan en değerli varlıklarımızdır.” dedi.

Başkan Kuş'tan 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, “Kadınlar, yaşamımızın her anında yanımızda olan en değerli varlıklarımızdır.”  dedi.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, “Kadınlar, yaşamımızın her anında yanımızda olan en değerli varlıklarımızdır.” Dedi. Başkan kuş mesajında şunları söyledi,” Bizleri dünyaya getiren, büyüten, yetiştiren bizlere sevgiyi ve saygıyı aşılayan en değerli varlıklarımız olan kadınlarımızın sadece bir gün değil her gün yanındayız. Hayıtımızın her anında yanımızda olan kadınlarımız için ne yapsak azdır. Bizlere düşen görev, kadınlarımızı her platformda desteklemek ve kadınlarımıza pozitif ayrımcılık göstermektir. Bizler de hem şahsımız hem belediyemiz olarak göreve geldiğimiz ilk günden itibaren ilçemizin tüm kadınlarına pozitif ayrımcılık gösteriyoruz. Bu vesileyle başta şehit anneleri ve eşleri olmak üzere; hayatımızın her anında yokluğumuzu ve sıkıntılarımızı paylaşan, her zaman yanımızda olan tüm fedakar kadınlarımızın annelerimizin, kardeşlerimizin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum.”

Maximum Etüt Merkezi... Bilgi için: 0543 566 08 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu