Başkan Kuş İftarlıkları Hazırlamak İçin Mutfağa Girdi

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Ramazan ayı boyunca her gün 1050 kişiye dağıtılacak iftarlıklar için gönüllü personellerle birlikte mutfağa girdİ.

Eyyübiye Belediyesi, Ramazan ayı boyunca her gün 1050 ailenin evine iftarlıklarını götürüyor.

Hayırsever bir vatandaş tarafından tahsis edilen mutfakta gönüllü personellerle birlikte hazırlanan iftarlıklar, Eyyübiye Belediyesi araç ve personeliyle ailelere teslim ediliyor. Bin ailenin iftarlıkları Eyyübiye Belediyesi, 50 ailenin ise Başkan Kuş tarafından karşılanıyor.

“Kardeşlerimizle birlikte kalplere dokunmak için mutfaktayız” diyen Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, şunları söyledi:

“Yaklaşık olarak 3 yıldır belediye başkanlığı yapıyoruz. Birçok hizmetler yaptık, birçok projelere imza attık. Türkiye’nin en dezavantajlı ilçesi Eyyübiye ilçemizdir. Bakıma muhtaç sayısı had safhada. Özellikle Ramazan ayında kalplere dokunmak, yüreklere dokunmak istedik. Sağ olsunlar şu anda görmüş olduğunuz ekip, bizim belediyemizin personelidir. Hepsi kardeşimiz, hepsi gönüllü ekiplerimiz. Allah kendilerinden razı olsun, emeklerine sağlık, inşallah 30 gün boyunca bu hizmetimizi ailecek sürdüreceğiz. Bu konuda katkı sunmak isteyen hayırseverler varsa iyilik merkezi üzerinden bizlere ulaşa bilirler. Onlar da bu iyilik kervanında fakir fukaranın kalbine dokunmak isterlerse bizler inşallah kendilerine aracı oluruz”.

BİHA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu