Başkan Karadağ esnaf ve vatandaş ziyaretlerine devam ediyor

Ferhat Karadağ, seçim çalışmaları neticesinde ilçe ilçe, köy köy gezerek vatandaş ve esnafı ziyaret etmeye devam ediyor.

ferhat karadag

Esnaf ve vatandaş ziyaretlerine bir hayli önem veren Başkan Karadağ, dur durak demeden halkla kucaklaşmaya devam ediyor. Başkan Karadağ ve beraberindeki partililer bu sefer de Haliliye İlçesine bağlı Kısas Kırsal Mahallesini ziyaret etti. Her evin kapısını çalan ve esnafı tek tek ziyaret edip hayırlı işler dileyen Başkan Karadağ ve il örgütü halkın sorun ve önerilerini dinlemeyi de ihmal etmedi. “Esnafa en yakın olan halka en yakın olandır” düşüncesiyle hareket ettiklerini belirten Başkan Karadağ,” Dün Haliliye ilçesine bağlı Kısas Kırsal mahallesine gittik.

Esnafı ziyaret ettim, hayırlı işler diledim. Dertlerini de dinledim. Esnaflar bitmiş durumda. Hepsi ekonomik krizden ve hayat pahalılığından bahsediyor. Tabii iktidarın işlevsiz politikaları da cabası. Sadece esnaf da değil vatandaş da aynı durumda. Hepsi “umudumuz sizlersiniz” diyor. Biz de onlara bu dar boğazdan çıkma sözü veriyoruz. Dertlerine derman olmaya çalışıyoruz.

Halk bize biz de halkımıza güveniyoruz. 2023 seçimleri hem bizler için hem de bizlere güvenen halkımız için yeni bir başlangıç olacağını temenni ediyoruz”şeklinde konuştu.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu