Başkan Baydilli’den Yeni Yıl Mesajı

Metin Baydilli bir yeni yıl mesajı yayınlayarak 2022 yılının tüm dünyada sağlık ve huzur getirmesini, kendileri için de hizmet dolu bir yıl olmasını diledi.

Başkan Baydilli'den Yeni Yıl Mesajı

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli yeni yıl vesilesiyle bir mesaj yayınladı. Başkan Baydilli mesajında yeni yılın tüm dünyaya sağlık ve huzur getirmesini diledi.

Başkan Baydilli mesajında şunları kaydetti: “2021 yılı acılarımızla, hüzünlerimizle, sevinçlerimizle geride kaldı. Yeni bir yıla girmenin heyecanını yaşarken; yeni yılda güzellikler, sevinçler yaşamanın umudunu taşıyoruz. Geçtiğimiz yıl içerisinde ilçemize güzel hizmetler yaptık ve önemli kalıcı eserleri ilçemize kazandırdık. Vatandaşlarımıza hizmet için her zaman sahada olduk, tüm ekiplerimizle gece-gündüz çalıştık. İnşallah 2022 yılı da ilçemize yeni hizmetler ve projeler kazandıracağımız, dolu dolu geçecek bir yıl olacaktır.

2022 yılının ülkemize, Şanlıurfa’mıza ve Karaköprü’müze sağlık ve huzur getirmesini en kalbi dileklerimle temenni ediyorum. Tüm hemşerilerimizin yeni yılını kutlar; sağlıklı, huzurlu ve umut dolu bir yıl diliyorum.”

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu