Başkan Baydilli Akpiyar Mahallesini İnceledi

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli sabahın erken saatlerinde gerçekleştirdiği alan gezilerine Akpiyar Mahallesi ile devam etti.

Başkan Baydilli Akpiyar Mahallesini İnceledi

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, mesaisine sabahın erken saatlerinde başlayarak ilçedeki mahallelerde teknik ekibiyle birlikte incelemeye devam ediyor. Sabah 07.00’de mesaisine başlayan Başkan Baydilli sorunları bizzat yerinde incelerken, vatandaş ve esnafla da sohbet edip taleplerini dinliyor.

Başkan Baydilli alan gezileri kapsamında Akpiyar Mahallesinde yapılan çalışmaları ve talepleri yerinde ziyaret ederken, çalışmaların hızlandırılması ve vatandaşların taleplerinin mümkün olduğunca yerine getirilmesi için ilgili birimlere talimatını iletti.

2022 yılının ilk yarısını hizmetle geçirdiklerine dikkat çeken Başkan Baydilli, yıl boyunca hem hizmet etmeye hem de sahada olmaya devam edeceklerini dile getirdi.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli şunları söyledi:

“Sabah erken saatteki gezilerimizin temel nedeni hem ilçemizdeki sorunları yerinde görmek hem de çalışmaları hızlandırmaktır. Biz de bu yıl sık sık sabah gezilerimizde mahallelerimizi adım adım dolaşıyoruz, inceleme yapıyoruz ve karşılaştığımız vatandaşlarımızla sohbet ediyoruz.

2022 yılının ilk 6 aylık döneminde gerek yol gerek park gerekse de sosyal kültürel faaliyetler anlamında iyi bir çalışma içerisinde olduk. İnşallah bundan sonrasında da bunu artırarak sürdüreceğiz ve ilçemizi her mahallesiyle kalkındıracağız.”

Başkan Baydilli sabah alan gezilerini program dahilinde ekibiyle birlikte süreceğini sözlerine ekledi.

 

Maximum Etüt Merkezi... Bilgi için: 0543 566 08 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu