Baba ve Oğlu Köy Yolundaki Kadınları Tekme Tokat Dövdü

Hayvanları besleyen kadınlar, baba ve oğlunun tekme tokatlı saldırısına uğradı. O anlar saniye saniye cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

Hayvanları besleyen kadınlar, baba ve oğlunun tekme tokatlı saldırısına uğradı. O anlar saniye saniye cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.
 
Olay, Kayseri’de meydana geldi. Kocasinan ilçesi Molu Mahallesi yakınlarında bir grup hayvansever, civarda bulunan hayvanları beslemek için kolları sıvadı. Yanlarında getirdikleri et ve mamaları köpeklere veren hayvanseverler, bir şahsın tepkisine neden oldular.
 
O sırada otomobilleriyle hayvanların beslendiği bölgeden geçen baba M.K. ve oğlu İ.K. köpekleri besleyenlere tepki gösterdi. Burada hayvanları beslemenize izin vermeyiz diyen öfkeli şahıslar kadınlara sözlü saldırıda bulundu.
 
Kadınların baba ve oğlunu dikkate almamasının ardından daha da sinirlenen şahıslar araçlarından inip tartışmaya başladı. öfkelerini alamayan baba ve oğlu kadınlara tekme ve yumrukla saldırmaya başladı. O anlar orada bulunan bir hayvansever tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Videoda babanın “Bu yapılanlar doğru mu? Burası köy yolu. Burası besleme yeri mi?” dediği duyuldu. Saçlarını çekip saldırmaya devam eden şahıslara karşılık veren kadınların acı çığlıkları izleyenleri öfkelendirdi.
 
Olay anında alınan görüntülerle emniyete başvuran şahıslar, darp raporlarını da alıp saldırgan baba ve oğuldan şikayetçi oldu.
 
İşte o anın görüntüleri;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu