Yurt

Ayhan, Akçakale’de Kaç Belediye Başkanı Var

Abdulhakim Ayhan, Akçakale Belediyesi hakkında yaptığı açıklamada “Akçakale’de kaç belediye başkanı var?” sorusunu akıllara getirdi.

Ayhan, Akçakale’de Kaç Belediye Başkanı Var

Eski Akçakale Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhan, Akçakale Belediyesi hakkında yaptığı açıklamada “Akçakale’de kaç belediye başkanı var?” sorusunu akıllara getirdi.

Akçakale Belediyesi’ni yönetenlerin, seçimlerin bitip üzerinden 2 yıl geçmesine rağmen hala seçim kafasında olduğunu vurgulayan Akçakale Eski Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhan, açıklamada bulundu.

Ayhan, 2 yıl geçmesine rağmen hala seçimi bitirmemiş olan Akçakale Belediyesi’nin kendisine, akrabalarına ve dostlarına hala kara propagandalarla geldiklerini belirtti.

Eski Başkan Abdulhakim Ayhan, ayrıca yönetimin tutarsızlığından bahsederken, belediyeyi eş başkanların eline verdiklerini de vurgulayarak vatandaşların aklına “Akçakale de kaç belediye başkanı var?” sorusunu getirdi.

İşte Abdulhakim Ayhan’ın o açıklaması

Mevcut yönetimin tutarsız hareketleri neticesinde belediyeyi eş başkanlarınızın eline bırakmakta ve tecrübesizlikleri ile faydası olmayan bu eş Başkan topluluğu da devamlı mesnetsiz açıklamalar yapmaktadırlar.

KIYMETLİ HEMŞERİLERİM,DOSTLARIM..
31 Mart 2019 seçimlerinin üzerinden 24 ay geçmesine rağmen hala kafasında seçimi bitirememiş bir yapı ile karşı karşıyayız.

Benim üzerimden akrabalarıma, dostlarıma kara propaganda yürütülmektedir. Bunun kimseye faydası olmayacağı gibi ayrıştırma yaratacak bir durumdur.

İnsanları birbirine kırdırma tutumudur. Mevcut yönetimin tutarsız hareketleri neticesinde belediyeyi eş başkanlarınızın eline bırakmakta ve tecrübesizlikleri ile faydası olmayan bu eş Başkan topluluğu da devamlı mesnetsiz açıklamalar yapmaktadırlar.

Tüm samimiyetimle söylüyorum ki artık kendinize bir çeki düzen vermelisiniz!! Belediyeyi yönetemiyorsunuz bunu anladık… Benim Akçakaleli halkımın ve akrabalarımın huzurunu kaçıracak eylemlerden, sözlerden uzak durun. Seçimin üzerinden 2 yıl geçmesine rağmen hala seçimi kafanızda bitirmediniz.

Biz, Akçakale’de kardeşçe yaşayalım gayesindeyiz. Tüm Akçakale halkının da bu düşüncede olduğunu biliyorum. On yıl boyunca belediye başkanlığı yaptığım süre zarfında ne yeğen ne dayı ne kardeş kimseyi işime karıştırmadım. Olması gereken de budur. Bilinçli aklı başında siyasetçi bu şekilde bir yönetim sergilemez. Ben ve diğer başkanlarımızda da bu şekilde bir sorun olmamıştı. Sizden rica ediyorum Akçakale Halkının huzurunu bozmayın. Biz bu huzur için yıllarımızı verdik. Kimsenin bozmasına da müsaade etmeyeceğiz kıymetli, asil Akçakale’liler… Selam ve dua ile.

Urfa com

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı