Aydınlık’ın Desteğiyle Güneşin Çocukları Bodrum’da

Aziz Aydınlık’ın desteğiyle Güneşin Çocukları GSK Hentbol Takımı'ı Ahmet Aras’ın ve Yalıkavak Spor Kulübü’nün davetlisi olarak Bodrum’da kampa girdi.

Milletvekili Aydınlık’ın Desteğiyle Güneşin Çocukları Bodrum’da

Konuklu İmam Hatip Ortaokulu’nda eğitim gören Şanlıurfalı Hentbol Oyuncusu Merve Akpınar’ın vermiş olduğu röportaj sonrasında Güneşin Çocukları Gençlik ve Spor Kulübü Hentbol Takımına destek olacağı sözünü veren Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, sözünü tutarak, desteğini esirgemedi.

Aydınlık, Sosyal Medya Hesabından Açıklamada Bulundu

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık’ın girişimleri neticesinde, Konuklu İmam Hatip Ortaokulu’nda eğitim gören Şanlıurfalı Hentbol Oyuncusu Merve Akpınar ve takım arkadaşları Cumhuriyet Halk Partili Bodrum Belediye Başkanı Başkanı Ahmet Aras’ın ve Yalıkavak Spor Kulübü’nün davetlisi olarak Bodrum’da kampa girdi. Güneşin Çocukları Gençlik ve Spor Kulübü Hentbol Takımının Bodrumda Kampa girmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

Aydınlık: Destek Olacağımızın Sözünü Vermiştik

Milletvekili Aziz Aydınlık, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; şu ifadelere yer verdi:
“Türkiye onları Merve AKPINAR kızımızın haykırışıyla tanımıştı ve o gün destek olacağımızın sözünü vermiştik.
Şanlıurfa’dan Bodrum’a bir bağ kuruldu:

“Güneşin Çocukları GSK Hentbol Takımı” Belediye Başkanımız Ahmet ARAS ve Yalıkavak SK’nın misafiri olarak Bodrum’da! Güneşin çocukları ilk defa uçağa binerek Bodrum’a ulaştılar. Bir süre kampa girecekler, maçlara katılacaklar. Bu vesileyle tekrar Bodrum Belediye Başkanımız Ahmet ARAS’a, Yalıkavak SK Yönetim Kurulu’na teşekkür ediyorum. Yolunuz açık olsun evlatlarım.”

 

Maximum Etüt Merkezi... Bilgi için: 0543 566 08 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu