Aydınlık, Hasta ve Hasta Yakınlarını Ziyaret Etti

Aziz Aydınlık, Cumhuriyet Halk Partisi Akçakale İlçe Başkanı İsa Özgenç ile birlikte Hasta ve hasta yakınlarını ziyaret etti.

Aydınlık, Hasta ve Hasta Yakınlarını Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Hastanesine bağlı Haliliye ek binasını(Eski OSM Hastanesini ziyaret etti. Hastaneyi ziyaret eden Milletvekili Aydınlık, beraberinde Cumhuriyet Halk Partisi Akçakale İlçe Başkanı İsa Özgenç ile birlikte hastanede tedavi gören hastaları ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

 

Hasta ziyaretinin ardından Hastane bahçesinde bulunan hasta yakıları ile bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, Hasta yakıları ile sohbet edip, geçmiş olsun dileklerini sundu. Hasta yakınlarının taleplerini de dinleyen Milletvekili Aydınlık, her zaman hasta ve hasta yakılarının yanlarında olduklarını belirtti.

 

Basliksiz 6

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Hastanesine bağlı Haliliye ek binasını Eski OSM Hastanesinde tedavi gören hastalar ve hasta yakıları ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, Cumhuriyet Halk Partisi Akçakale İlçe Başkanı İsa Özgenç’e teşekkür ettiler.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu