Antep’te 3 Aylık Bebeğine İşkence Etti

Antep'te canı babanın 3 aylık bebeğine işkence ettiği görüntüler tepkilere neden oldu.

Antep’te canı babanın 3 aylık bebeğine işkence ettiği görüntüler tepkilere neden oldu.

Korkun. olay, Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde meydana geldi. Sosyal medyaya yansıyan videoda bir babanın ağlayan 3 aylık bebeğine yaptığı işkence kameraya yansıdı. Kan donduran görüntülerde evinde oturan ve çocuğunda 3 aylık bebeği olan baba, çocuğuna tokatlar ve yumruklar savurmaya başladı. O sırada odaya koyulmuş bir cep telefonuyla gizli bir şekilde çekilen görüntüler sosyal medya hesaplarında hızla yayılmaya başladı. 

İzleyenlerin yüreğini burkan görüntüler için Gaziantep Valiliği’ni göreve çağıran vatandaşlar için valilik bir açıklamada bulundu. Valilik yaptığı açıklamada şahsın gözaltına alındığı ve 3 aylık bebeğin de hastanede tedavi altında olduğunu açıkladı.

Gaziantep Valiliği yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:
“Bazı sosyal medya mecralarında İlimizde çekildiği anlaşılan bir babanın bebeğini darp ettiğine dair görüntüler yer almaktadır.
29.11.2021 tarihinde emniyet güçlerimize bildirilen bir bebeğin darp neticesinde yaralandığı olayla ilgili alınan ifadelerde Y.G. isimli şahsın C. G. isimli bebeğini darp ettiğine dair kamera kayıtları bulunduğu anlaşılmıştır. Hastaneye getirilen bebek C.G.’nin doktor raporunda kafasında travmaya bağlı yaralanma olduğu bildirilmiş, hastanede tedavisine başlanmıştır.
Olayın şüphelisi Y. G. isimli şahıs yakalanarak gözaltına alınmış ve adli süreç başlatılmıştır.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu