Allah Yok Diyen Kuzenini Öldürüp Kanını Birayla Yıkadı

Özgür Taylan Doğan isimli bir şahıs 'Allah yok' diyen kuzenini öldürdü. Bıçakla öldürdüğü kuzeninin kanını bira ile yıkadı.

katil
Özgür Taylan Doğan isimli bir şahıs ‘Allah yok’ diyen kuzenini öldürdü. Bıçakla öldürdüğü kuzeninin kanını bira ile yıkadı.
 

Allah Yok Dedi Diye Öldürdüm

Olay, Ankara’da meydana geldi. iddialara göre Özgür Taylan Doğan isimli şahsın kuzeni “Allah yok” dedi. Doğan, buna sinirlenerek “Şüphesiz Allah var.” cevabını vererek sinirlendi. Sinirleri tavan yapan Doğan, kuzenini bıçakla öldürdü.
 
Gözaltına alınıp ifadesi alınan Özgür Taylan Doğan’ın ifadesi ortaya çıktı. İfadede yer alan korkunç ifadeler kan dondurdu. Kuzenini bıçakla öldürdüğünü belirten Doğan, buna sebep olan şeyin ise kuzeninin ‘Allah yok’ demesi olduğunu belirtti.
 

Maktulün Kanını Birayla Yıkadım

Kuzenini öldüren Özgür Taylan Doğan, çıkarıldığı mahkemede verdiği ifadede şu cümlelere yer verdi;
 
Her şeyi açık yüreklilikle söylüyorum. Küfrettiği için öldürdüm. Tasarlama kesinlikle yok. Besmele çekip uyuşturucu kullandıktan sonra öldürdüm. Uyuşturucu ayrı bir konu… Bıçakla değil tabanca ile öldürülmeyi hak ediyordu. Tabanca ile öldürmediğim için pişmanım” Su ‘helal’ olduğu için maktulün elime bulaşan kanını bira ile yıkadım. Kızlarım var onun namus bekçiliğini yapıyorum. Bu sebeple tahliyemi istiyorum.”
 
Görülen mahkemede Özgür Taylan Doğan’a kasten adam öldürmekten müebbet, hırsızlık suçundan ise 6 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Mahkemede sanık hakkında iyi hal indirimi yapılmadı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu