AsayişGüncel

Alihan Şimşek, 3 Yaşındaki Kıza Tecavüz Etti

Alihan Şimşek isimli şahıs katıldığı bir canlı yayında 3 yalındaki bir çocuğa tecavüz ettiğini itiraf etti.

 


Sosyal medyada infial yaratan paylaşımlarda Alihan Şimşek isimli şahısın canlı yayında yaptığı itiraf gündeme bomba gibi düştü. Katıldığı bir canlı yayında 3 yaşındaki kıza çikolata vererek tecavüz ettiğini belirten sapık Alihan Şimşek, tepkilerin odağı haline geldi.

3 Yaşındaki Kıza Tecavüz Etti

Canlı yayında yapılan tecavüz itirafında şu sözlere yer verildi; “4 yıl önce çikolata vereceğim diye kandırmıştım. Orada kümesleri vardı, eski eşyaların koyulduğu bir yerdi, orada tecavüz etmiştim.”

Alihan Şimşek Tutuklansın

Bu ifadelerin yer aldığı video sosyal medya hesaplarından yayılmaya başladı. Alihan Şimşek’in tutuklanması için #SapıkAlihanTutuklansın etiketi altında 100 bine yakın paylaşım yapıldı.


Alihan Şimşek Videoları

Yapılan paylaşımların arasında Alihan Şimşek isimli şahsın daha önce yayınladığı videolar da ortaya çıktı. Söz konusu videolarda cinsel içerikli konuşmaların yanı sıra Türk Bayrağını ve Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün resmin yakıldığı görüldü. Aynı videoda Özgecan Aslan için iğrenç ifadeler sarf eden Alihan Şimşek’in emniyet ekipleri tarafından gözaltına alınması bekleniyor.

 

Admin

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı