Ali Çiftel ziyaretlerini sürdürüyor

Halkın sorunlarını birebir dile getirmek ve çözüme kavuşması için  STK ve derneklerle bir araya geliyor.

Ali Çiftel ziyaretlerini sürdürüyor

2017 yılı Mart ayında yapılan yerel seçimlerde Cumhuriyet halk partisinden meclis üyeliğine seçilen Ali çiftel meclis toplantılarının yani sıra kentte halk tarafından bizzat iletilen sorunları meclise taşıyarak çözüm arayışı içine girmesi halk tarafından taktirle karşılanmıştı.

-Hem iktidar hem muhalefete hak ve hukuk dersi.

Çiftel, “Meclis  toplantılarında gerek iktidar partisi gerekse muhalefet parti üyelerine de hak ve hukukun var olduğunu anımsatarak siverek belediyesinin hizmet konusundaki aksaklıklar olmak üzere usulsuzluk ve işçi haklarının düzeltilmesi gibi bir çok konuda hukuk dersi vermişti.

-Hak ve hukuku gözetmekten vazgeçemeyecem.

Kentin menfaatlerini gözetmek adına siverek belediyesi CHP meclis üyeliği görevinden istifa eden Ali çiftel şunları kaydetti.”Vatandaslarimizin haklı talepleri doğrultusunda bizlere yüklediği görevleri hak ve hukuk çerçevesinde mecliste elimden geldiğince yerine getirmeye çalıştım. Bu anlamda halkımızın sıkıntılarını gidermek için  bir takım çalışma içerisine girdim, her zaman mağduriyet yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarını meclise taşıdım, istifamın ardından yine halkimizin haklı olan taleplerini dile getirmekten vazgeçmedim.  Arkamdan istifamla ilgili bir takım dedikodular söylendi bunlara aldırış etmeden gerek yerelde gerek ulusal çerçevede sıkıntı yaşayan vatandaşlarımızın sıkıntıları olmak üzere her anlamda halkıma hizmet etmekten vazgeçmedim.

-Kentin sorunlarını dile getirmeye çalışıyorum.

Çiftel, “istifa etmem beni memleketimin sorunlarını görmezden gelmemi engellemedi, bilakis beni memleketime bağladı, halkımız artık yerel lokalda sesini duyuramaz hale geldi ben meclis üyeliğinden istifa etmemle halkın sesi olmak ve halkla birlikte çözüm bulmak için istişarelerde bulunuyorum. Halkımızın bu hakli talepleri karşısında çalışmalarımı yürüteceğim kimsenin kaygisi olmasın” dedi.

STK ve derneklere ziyaretler

Sivil toplum kuruluşları ve derneklere ziyaretler gerçekleştiren çiftel kentin sorunlarını çözümü için çalışmalarına devam ediyor.

Ilçede yürütülen çalışmalardan dolayı halkın muzdarip olduğu konuları bire bir sivil toplum kuruluşları ve derneklere ziyaretler gerçekleştirerek çözümü noktasında bilgi alışverişinde bulunuyor.

Çiftel; Siyâset kaygım yoktur.

siyaset kaygısının olmadığını dile getiren ali çiftel “benim kaygım hizmet kaygısıdır vatandaşın yaşadığı sıkıntıları bire bir yetkililerle paylaşarak vatandaşın sorunlarını çözüme kavuşturmaktır” Dedi.

Maximum Etüt Merkezi... Bilgi için: 0543 566 08 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu