Akrep Nalan Hayatını Kaybetti

Yaşamını Bodrum’da sürdüren Akrep Nalan lakaplı olarak bilinen Füsun Nalan'ın tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdiği öğrenildi.

 
Yıldızlar bir bir kayıyor. Bugün bir acı haber de akrep Nalan’dan geldi. Akrep Nalan olarak bilinen Füsun Nalan tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Üzücü haber, sanatçının eşi Alişan Çiçek tarafından verildi.
 

Akrep Nalan Tedavi Gördüğü Hastanede Hayatını Kaybetti

Akrep Nalan Bodrum Devlet Hastanesi’nde tedavi görüyordu. Akrep Nalan’ın solunum yetmezliği çektiği ve bağırsak sorunu yaşadığı belirtildi. Çiçek; “Çok üzgünüm ne diyebilirim ki çok sevdiğim değerimi kaybettim, cenazesi ile ilgili henüz bir karar vermedik” dedi.
 

İnsan böyle günlerde ne kadar sevildiğini daha iyi anlıyor

 
Daha önce hastalığı ile ilgili açıklama yapan Akrep Nalan, hastalığı ile ilgili şu açıklamaları yapmıştı;
 
  • İnsanın yaşı biraz ilerleyince bazı sağlık sorunları yaşanıyor. Kilolu olmam nedeniyle damar yolunu bulmakta güçlük çektiler, akciğerlerde su vardı onu aldılar. Tahlillerim yapıldı, serum verilip ilaç tedavisi uygulanıyor. Şimdi kendimi daha iyi hissediyorum.
  • Bu arada rahatsızlandığımı duyan benim ve Alişan’ın telefonlarına mesaj yağdırdı. Çok sağ olsunlar insan böyle günlerde ne kadar sevildiğini daha iyi anlıyor. Beni arayan soran, merak eden herkese çok teşekkür ediyorum.
Maximum Etüt Merkezi... Bilgi için: 0543 566 08 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu