Yazarlar

Akçakale’nin Sorunlarına Görmezden Geldiler

18.07.2020 tarihinde Urfa.com haber sitesinde Akçakale ilçemizde SEBZE ve MEYVE satıcılarının içler acısı halini kaleme almıştım.

Pazarcı kardeşlerimizin Yazın TOZ TOPRAK, KIŞIN İSE ÇAMURLU BOŞ ALANLARDA HİJYENDEN’den yoksun bir şekilde hizmet verdiklerini yazmıştım.

Ne yazık ki GEREK İLÇE BELEDİYESİ, GEREKSE İLÇE BÜYÜKŞEHİR MECLİS ÜYELERİ bu konuyla ilgili olumlu bir girişimde olmamakla beraber KULAKLARINI TIKAYIP GÖRMEZDEN GELDİLER.

Taktire şayan bir duruş sergileyip
AKÇAKALE’li hemşerilerimin derdi benim derdimdir diyen Abdurrahman İzol ağabeğimiz 21.07.2020 (Salı günü) Büyükşehir Belediye Meclisi toplasında, bu sıkıntının önemini dile getirip hemen ÖNERGESİNİ SUNDU ve bu konunun incelenip bir an önce 2 nci bir SEMT PAZARININ YAPILMASININ TAKİPÇİSİ OLACAĞINI TÜM KAMUOYU İLE PAYLAŞTI.

Burada beni en çok derinden üzen AKÇAKALE İLÇEMİZİN İNSANIN OYLARIYLA MECLİS ÜYELİK ÜNVANINI ALAN İNSANLARININ DUYARSIZLIĞIDIR.

Şahsım olarak Abdurrahman İZOL’u arayarak AKÇAKALE’li hemşerilerim adına teşekkür ettim.

Abdurrahman İZOL ağabeyim görüşmemizde samimi bir şekilde tüm ilçelerin vatandaşlarımızın emrinde ve hizmetinde olduğunu tarafımıza iletti.

Değerli ağabeyimiz AKÇAKALE’nin bu sorunuyla ilgili Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın; Zeynel Abidin BEYAZGÜL’ün KENDİSİNİ ARAYARAK böyle bir sıkıntının olmasına müsade etmeyeceğini ve GEREKTİĞİNDE 2.nci SEMT PAZARININ TEMELİNİ ATACAK VE EN HIZLI BİR ŞEKİLDE HİZMET’E AÇACAĞIZ.

Akçakale’li hemşerilerim adına öncelikle sesimize kulak verip Büyükşehir Belediye Meclisinde sorunmalarımızın REHBERİ olup,
SİYASİ DUYGUSUNDAN UZAK,
VİCDANİ DUYGUSUNDAN ÖDÜN VERMEDEN,
SOSYAL DEVLET OLMA ANLAYIŞI ÇERÇESİYLE,
HALKA HİZMET – HAKKA HİZMET ve en önemlisi
HİZMETKÂRIN BÖLGESİ YAŞADIĞI ŞEHRİN TÜM İLÇELERİ ve NUFÜSUNUN TAMAMIDIR diyen Değerli ağabeyim Abdurrahman İZOL Meclis Üyemize,
Anında Abdurrahman bey’i arayarak böylesi durumu kabullenmemiz mümkün değildir ve gerekli tüm adımları atmaktan kaçınmayan
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e
Akçakale halkı adına TEŞEKKÜR EDİYORUM.

Saygılarımla
Mustafa BAYINTANIŞ.

Admin

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı