Ak Partili Müjde: İşe Gelmeden Maaş Alanları da İşten Atın

Halil Müjde, kardeşinin işten atıldığını söyleyen Bilal Tekatlı’ya“Ak Partili belediyeler, yıllardır işe gelmeden maaş alanları da işten atın.” Yorumunda bulundu.

Ak Partili Müjde: İşe Gelmeden Maaş Alanları da İşten Atın

Ak Parti Eyyübiye Belediye Meclis Üyesi olan Bilal Tekatlı, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ü eleştirdiği için kardeşinin belediyedeki işine son verildiğini açıkladı.

2014 – 2019 yılları arasında Ak Parti Eyyübiye Belediye Meclis Üyesi olan Bilal Tekatlı, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve belediyenin icraatlarını eleştirdiği için belediyede görevli olan kardeşi Metin Tekatlı’nın önce Siverek Hayvan Barınağına görevlendirmesinin yapıldığını ardından ise disiplin suçu işlediği gerekçesiyle işine son verildiğini belirtti.

Bilal Tekatlı’nın bu paylaşımına Ak Parti Eyyübiye Belediyesi Meclis Üyesi Halil Müjde’den yanıt geldi. Ak Partili Meclis Üyesi Halil Müjde, “Ak Partili belediyeler, yıllardır işe gelmeden maaş alanları da işten atın.” Yorumunda bulundu.

Ak Partili Meclis Üyesi Halil Müjde, Bilal Tekatlı’nın şu paylaşımına yorum yapmıştı;

“KAMUOYUNUN DİKKATİNE! Şehrimize dair; kamunun vatandaşlarımızın lehine olan düşüncelerimizi dile GETİRMEMEMİZ. Koşulsuz BİAT etmemiz bizden istenmekte. Bizi bilen bilir; kişisel ikbalimiz için kimseye biat etmedik etmeyiz. Bizimle mücadele edemeyen Zeynel başkanın acizliği ektedir.

Kamuoyuna duyurulur. Kıymetli takipçilerim sizler de yakinen şahit olduğunuz gibi; şehrimizle ilgili yapılanlar ve yapılmayanlar hakkında düşüncelerimi sizlerle paylaşıyorum. Mevcut liyakat Başkan Zeynel, aracılar vasıtasıyla paylaşımları durdurmamız için denemediğim yol kalmadı. Fakat dünyevi menfaati makam ve çıkarı için onurlu duruşumuzdan taviz vermedik.

Bizi satın almaya çalışanların en son icraatı alın teri ile evine ekmek götüren kardeşim Metin Tekatlı’ya önce mobing uygulayarak ardından onun durumunu pazarlık unsuru haline getirerek bizleri birçok çalışanlarına yaptıkları gibi hizaya getirmeye çalışmak oldu. Doğru bildiklerimizden şaşmayınca da kendisini Siverek Hayvan Barınağına görevlendirdiler. En son şaibeli Abide İhalesi ve ŞUSKİ ile ilgili paylaşımlarımızdan dolayı kardeşimin işine son verildi. Rızkın sizden geldiğini sanıyorsunuz ama Allah’ın yanında sayısız kapı vardır. Sizden korkan sizin gibi olsun. Bu memleket adına usulsüzlükleri ve doğruları paylaşmaya aynı kararlılıkla devam edeceğiz. Yeni başlıyoruz bekleyin görün.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu