GenelGüncelYurt

AÇHS İl Müdürü Bilici’den “19 Mayıs “ Mesajı

Aile çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan Bilici “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Aile çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan Bilici “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

İl Müdürümüz Bilici yayımladığı mesajında;

 “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 101. yılını hep birlikte yaşamanın mutluluğu, coşkusu ve heyecanı içerisindeyiz.

“19 Mayıs 1919 ‘da Gazi Mustafa Kemal Atatürk ‘ün önderliğindeki bağımsızlık hareketi milletimizin azim ve kararlılığı ile birleşerek tüm yurtta dalga dalga yayılmış ve milli mücadele sonucunda zaferle sonuçlanmıştır.

Hiç kuşkusuz ki geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz, içinde taşıdıkları sevgi ve heyecanla ülkemizin kalkınmasına katkı verecek en önemli hazinelerimizdir. Bunun için gençlerimizi çağdaş bilimin ve teknolojinin ışığında yetiştirerek onların sosyal ,kültürel gelişimlerini sağlamalı ve ülkesine yararlı bireyler olarak hayatın her alanında etkin rol almalarının gayreti içerisinde olmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve vatanımız için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyor,  “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını”  kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” ifadelerine yer verdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı