Açanal: Urfa’da Artık Elektrik Kesintisi Olmayacak

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanal yaptığı açıklamada; “Artık Urfa'da çiftçinin elektrik kesintisi olmayacak” dedi.

zemzem gulender acanal
Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanal yaptığı açıklamada; “Artık Urfa’da çiftçinin elektrik kesintisi olmayacak” dedi
.
 
Şanlıurfalının en çok yaşadığı sorunlar arasında yer alan elektrik kesintileri için çözümler aranmaya devam ediyor. Son olarak günde 8 saat elektrik kesintisinin yaşandığı Şanlıurfa‘da yetkililerle görüşülüp bu süre 4 saate indirilmişti.
 
Buna rağmen büyük sıkıntı yaşayan Urfalılara bir müjde Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanal’dan geldi. Açanal: aŞanlıurfa’da artık elektrik kesintisi olmayacak” diyerek Bakan Kirişçi ve DEDAŞ ile yaptığı görüşmenin ardından şu ifadelere yer verdi;
 
“Tarım ve Orman Bakanımız Vahit Kirişci, Bakan Yardımcımız Sn. Nihat Pakdil ve Dicle Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mehmet Atalay ile yapmış olduğumuz görüşmeler sonucunda enerji kesintisi olmayacağı sözünü aldık, hayırlı olsun. Tarım Bakanlığı‘na Teşekkür teşekkür ediyoruz.”

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu