Abdurrahim Toru’nun seçim ofisinin açılışı mitinge dönüştü

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Abdurrahim Toru'nun Eyyübiye ilçesindeki seçim bürosu vatandaşların yoğun katılımıyla açıldı.

Abdurrahim Toru'nun seçim ofisinin açılışı mitinge dönüştü

14 Mayıs genel seçimlerine sayılı günler kala AK Parti Şanlıurfa milletvekilleri tarafından kentin farklı noktalarında seçim çalışmaları devam ediyor. Bir yandan esnaf ve vatandaş gezileri yapılırken bir taraftan miting havasında AK Parti seçim bürolarının açılışı gerçekleştiriliyor.

Eyyübiye bölgesinde vatandaşların büyük bir teveccüh gösterdiği AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Abdurrahim Toru’nun Seçim Bürosunun açılışına Adalet Bakanı ve Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayları, AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğol ve çok sayıda AK Parti Şanlıurfa Teşkilat üyesi katıldı.

 

BOZDAĞ, “BİZE HER ŞEY RECEP TAYYİP ERDOĞAN’I HATIRLATIYOR”

 

Açılış törenine yoğun katılım sağlayan vatandaşlara seslenen AK Parti Milletvekili Adayı Bekir Bozdağ, “Abdurrahim Toru Kardeşimin seçim bürosunu açılışını gerçekleştiriyoruz. Bu yağmur altında geldiğiniz için her birinize teşekkür ediyorum tabi bu bizim şarkımızı hatırlatıyor. Beraber yürüdük biz bu yollarda, Beraber ıslandık yağmur yağmurda, şimdi dinlediğim bütün şarkılarda bana her şey sizi hatırlatıyor. Bize her şey Recep Tayyip Erdoğan’ı hatırlatıyor. Allah’ın izni ile bu yağmur Şanlıurfa’mızın ovalarına bereket olsun diye dua ediyoruz. 14 Mayıs Türkiye ve Şanlıurfa’mız için dönüm noktalarındır. Biz bir karar verdiğimizde beş yıl bu ülkeyi kimin yöneteceğinin yanında, geleceğimizi, çoluğumuzu, çocuğumuzu, ülkemizi ve Şanlıurfa’mızı kimlere emanet edeceğimizin kararını vereceğiz.

 

BOZDAĞ, “TÜRKİYE’Yİ DÜNYANIN LİDER ÜLKELERİNDEN BİRİ HALİNE GETİRDİ”

 

Eskiden Türkiye’yi fazla tanımazlardı diyen Bozdağ, “ Recep Tayyip Erdoğan, sayenizde Türkiye’yi dünyanın lider ülkelerinden biri haline getirdi. Türkiye neresi denilince yabancılar bilmezlerdi haritada bile yerini bilmezlerdi. Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye’nin haritasını da, bayrağını da herkese ezber ettirdi. Şimdi herkes Türkiye’yi görüyor”
Şanlıurfa’nın bütün sorunları bizim sorunumuzdur diyen Bozdağ, “Çok net konuşuyorum, bu kardeşiniz Türkiye’nin Adalet Bakanı olmanın yanında aynı zamanda Şanlıurfalıların da Avukatıyım” dedi.

 

BEYAZGÜL, “14 MAYIS’TA YA ŞAHLANACAĞIZ YADA GERİYE DÖNECEĞİZ”

 

Sözlerinin başında geçtiğimiz yıl yaşamını yitiren Şanlıurfa’nın sevilen isimlerinden biri olan İbrahim Toru’yu rahmetle anan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ise, “İbrahim kardeşimizin bıraktığı eser o kadar güzel ki geçtiğimiz zamanda aynı bu coşku ve kalabalıkla açılış yapmıştık. Bu açılış değil de bir miting havasında gibi. Bu gün eski karanlık günlere dönmek ile şahlanış günlerine devam etmek arasında bir karar günüdür. Ya şahlanacağız yada geriye döneceğiz” şeklinde konuştu.

 

TORU, “TEŞEKKÜRLER EYYÜBİYE”

 

Şanlıurfa AK Parti Milletvekili Adayı Abdurrahim Toru ise, “Yakın zamanda kaybettiğimiz rahmetli ağabeyim İbrahim Toru’yu rahmetle anıyorum. Buraya kadar zahmet edip gelen tüm dost ve akrabalımıza çok teşekkür ederim” diye konuştu.

Gerçekleştirilen konuşmaların ardından AK Parti Eyyübiye Seçim Bürosu AK Parti Milletvekili Adayı Bekir Bozdağ ve beraberindekiler tarafından açıldı.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu