2 Şehidimizi Bugün Son Yolculuğuna Uğurlanıyor

Şanlıurfa’da dün görevi başında silahlı saldırıya uğrayan 2 polisimiz de şehit düştü. Bugün şehit polislerimiz son yolculuğuna uğurlanacak.

Şanlıurfa’da bugün görev başında silahlı saldırıya uğrayan komiser yardımcısı da şehit oldu. Saldırıda şehit sayısı 2’ye çıktı.

Acı haber İl Emniyet Müdürü Selçuk Doğuş’tan geldi. Müdür Doğuş, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nde görevli Komiser Yardımcısı Abdullah Yasir Binici’nin takip ettikleri şüphelinin ateş açması sonucu yaralandığı ve kaldırıldığı Balıklıgöl Devlet Hastanesi’nde şehit olduğunu belirtti.

Müdür Doğuş “Şehidimize Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve milletimize başsağlığı ve sabırlar diliyorum” dedi.

Aynı saldırıda polis memuru Cemal Bozkurt da şehit olmuştu.

Şanlıurfa Valiliği, konuya dair yaptığı yazılı açıklamada şehit polisler için yarın İl Emniyet Müdürlüğü bahçesinde cenaze töreni düzenleneceğini belirtti. Açıklamada “09.03. 2022 çarşamba günü Şanlıurfa ili Haliliye İlçesi OSM hastanesi kavşağında gerçekleşen silahlı saldırı sonucu görevli Komiser Yardımcısı Abdullah Yasir Binici ve polis memuru Cemal Bozkurt şehit olmuştur. Şehitlerimiz 10.03.2022 perşembe günü saat 11.00’de İl Emniyet Müdürlüğü bahçesinde düzenlenecek olan tören sonrasında Komiser Yardımcısı Abdullah Yasir Binici havayolu ile İstanbul iline, polis memuru Cemal Bozkurt karayolu ile memleketi Gaziantep İli Karkamış İlçesine uğurlanacaktır. Şehitlerimizin ruhu şad mekanları cennet olsun” ifadelerine yer verildi.

Maximum Etüt Merkezi... Bilgi için: 0543 566 08 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu