2 Aylık Hasta Bebek Hastanede Yerde Yatırıldı

Sosyal medya hesabı üzerinde paylaşılan görüntüler tepkilere neden oldu. Hastanede çekilen görüntüler serviste yer olmadığı için 2 aylık bebek yerde yatırıldı.

Bir hastanede serviste yer olmadığı gerekçesiyle bulunan çözüm tepkilere neden oldu. 2 aylık bebek yerde yatırıldı.
 
Sosyal medya hesabından paylaşılan bir görüntü tepkilere neden oldu. Söz konu görüntüde 2 aylık bir bebeğin hastanede yerde yattığı görüldü.
 
Olay, 2 aylık bebeğin yakını tarafından gündeme getirildi. Görüntüler Hatay’da bir hastanede çekildi. Hasta yakını vatandaş, paylaştığı görüntüde 2 aylık bir bebeğin yerde yatırıldığını gözler önüne serdi. Söz konusu paylaşımda şu ifadelere yer verildi;
 
“Hatay İskenderun’da servislerin yeri olmadığı dilekçesiyle 2 aylık yeğenimi yerde yatmaya mahkum ediyorlar. Suriyeli olmadığımız için mi bu müdahale?
 
Paylaşımın yapıldığı hesaba Cumhurbaşkanlığı’nın resmi hesabı etiketlendi. 2 aylık bebeğin serviste yer olmadığından dolayı yerde yatırılmasına tepkiler çığ gibi büyümeye başladı. Paylaşımı gören Sağlık Bakanlığı, yaptığı yorumda şu ifadelere yer verdi;
 
“Hastanın sağlık durumu ile ilgili detaylı bilgi alabilmemiz için size ulaşabileceğimiz iletişim bilgilerinizi direkt mesaj üzerinden iletebilir misiniz?”
Maximum Etüt Merkezi... Bilgi için: 0543 566 08 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu