SON DAKİKA
BAYTAK’DAN DESTEK MESAJI

BAYTAK’DAN DESTEK MESAJI

06 Şubat 2014 - Perşembe 17:07
Yrd.Doç.Dr. Ahmet Baytak aday adaylık sürecinde kendisine destek olanlara teşekkürlerini iletti.

Ak Parti Haliliye Belediye Başkan Aday Adayı Yrd.Doç.Dr. Ahmet Baytak aday adaylık sürecinde kendisine destek olanlara teşekkürlerini ileterek ak parti ye de desteklerinin devam edeceğini söyledi.Aday adaylık sürecinin sona ermesi ve Fevzi Demirkol’un Ak Parti tarafından Haliliye Belediye Başkan Adayı olarak gösterilmesinin ardından yazılı bir açıklama yapan Ak Parti Haliliye Belediye Başkan Aday Adayı Yrd.Doç.Dr. Ahmet Baytak partisine desteğini sürdüreceğini ifade etti. Baytak yazılı açıklamasında Şanlıurfa’da doğmuş biri olarak önce Ege Üniversitesi lisans derecesi daha sonra ise Amerika’nın seçkin üniversitelerinde Master ve Doktora Eğitimimi tamamladım. 1 yıl Erciyes Üniversitesi`nde görev yaptıktan sonra memleketimin gençlerine ve geleceğine yardımcı olmak için kendi isteğim ile Harran Üniversitesi’nde 2010 yılında Yrd. Doçent olarak göreve başladım. Bu süre zarfında birçok sayıda akademik ve sosyal projeyi geliştirmemin yanında farklı idari görevlerde ve sivil toplum kurumlarında aktif çalışarak bölgemize faydalı olmaya çalıştım. Eksikleri görmezden gelinmenin, mevcuda razı olmanın, ve tecrübeleri uygulamamanın şehrimize ve geleceğimize yapılacak en büyük hata olduğunu düşünürüyorum.

Hızla gelişen dünyada ve değişen ülkemizde Şanlıurfamızında ayn hızda iyileşmesi ve modernleşmesi amacı ile 2014 belediye seçimlerinde Haliliye ilçemizi yönetmeye talip olduğumu belirtmiştim. Aldığım yüksek öğretim birikimim ile gençlerimize ve çocuklarımıza yön verme, farklı çevreler ve toplumları görerek kadınlarımıza toplumda daha yüksek değer kazandırma, modern şehirlerde yaşama tecrübesinden dolayı esnaf ve çalışanımıza vizyon getirme, şehrimizi ulusal ve uluslararası tanıtımda önayak olma, Şanlıurfayı temsil eden temel manevi değerleri taşımam hasebi ile farklılıkları zenginlik görerek model bir belediye oluşturmayı hedefledim.

Bu oluşturulacak yeni belediyenin adil, şeffaf, ulaşılabilinir, ve sosyal olmasının gerekliliği ile bu yola çıktım.Parti üst kurulların aday seçme kriterlerini saygı ile karşılıyor ve gösterilen aday arkadaşımızada başarılar diliyorum. Talep edildiği takdirde her türlü tecrübe ve projelerimizi şehrimiz ile paylaşmaya hazır olduğumu belirtmek isterim. Bu aday adaylık sürecinde kendilerinin desteklerini ve teşviklerini gördüğüm partimizin her kademesindeki değerli üyelerine,  Sivil Toplum Kuruluşlarının güzide temsilcilerine, saygın dost ve akrabalarıma, gayretli köy ve mahalle muhtarlarımıza, çalışkan esnaf ve gençlerimize ve daha ismini sayamadığım ama beni her zaman şehir için görmek istediklerini belirten tüm seçkin halkımıza şahsıma karşı gösterdikleri tevecühlerinden dolayı teşekkürü bir borç biliyorum.Başta şehrimizin ve bölgemizin daha yaşanabilir olması, çocuklarımızın daha iyi bir gelecek sahibi olması ve herkesin huzur ve refah içinde olması gayesi ile bölgemiz ve milletimiz için çalışmaya devam edeceğimi teminat eder saygılar sunarım dedi.

 

Yorumunuz
İsminiz:


Yorumunuz:
Okuyucu Yorumları
Bu Kategorideki Diğer Haberler