Şanlıurfa Gündemini Belirleyen En Son Sıcak Gelişmeler, Şanlıurfa Kaza Haberleri, Beyaz Masadaki Siyasi Tartışmalar Urfa.com Farkı İle Sizlerle

Feci Kaza:Bir ölü 4 yaralı
Feci Kaza:Bir ölü 4 yaralı​Kayseri'nin Melikgazi ilçesinde meydana gelen trafik kazasında bir kişi hayatını kaybetti, 4 kişide yaralandı.
Haliliye İlçe Eşbaşkanı Gözaltına Alındı
Haliliye İlçe Eşbaşkanı Gözaltına AlındıHDP'li Gök gözaltına alındı
Rabia Meydanı Sil Baştan...
Rabia Meydanı Sil Baştan...Büyükşehir Belediyesi, alt katındaki otopark bölümüne su sızdıran ve bu nedenden dolayı tehlike oluşturan Rabia Meydanı'nı yeniden düzenliyor.
Urfaspor, 3 Bombayı Birden Patlattı...
Urfaspor, 3 Bombayı Birden Patlattı...Şanlıurfaspor, transfer çalışmaları kapsamında 3 futbolcuyu daha kadrosuna kattı.
Urfa'da ki Kazılar Ortaya Çıkardı...
Urfa'da ki Kazılar Ortaya Çıkardı...Göbeklitepe’nin verdiği gizemli mesaj
Fakıbaba,Farkını Ortaya Koydu...
Fakıbaba,Farkını Ortaya Koydu...Ankara Valisi Ercan Topaca ile birlikte Polatlı'nın köylerini ziyaret etti, mevsimlik tarım işçilerinin taleplerini dinledi.
Nefesler Tutuldu...
Nefesler Tutuldu...Emeklilerin ve memurların alacakları zam oranlarıyla bayram ikramiyeleri için karar pazartesi günü açıklanacak. Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerinin yarın bitmesi bekleniyor.
‘Racon kesilecekse ben keserim’
‘Racon kesilecekse ben keserim’ Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,- "Zaman zaman kamuoyunda, medyada, partimiz içinde kesinlikle arzu ve tasvip etmediğim tartışmaların yaşandığına şahit oluyoruz. Genellikle sosyal
Otobüs Firmaları Bayramı Bekliyor...
Otobüs Firmaları Bayramı Bekliyor...Kurban Bayramı'nın yaklaşmasıyla birlikte şehirlerarası otobüs terminallerinde hareketlilikler başladı. Firmalar, asıl yoğunluğu ise bayramdan sonra bekliyor.
Urfalıları Çıldırtacak Haber...
Urfalıları Çıldırtacak Haber...Şanlıurfa'nın sınır komşusu olan Gaziantep medyasında Urfalıları çatlatacak bir haber yer aldı.
Faruk Çelik Urfa'ya Atandı
Faruk Çelik Urfa'ya Atandı Resmi Gazete'de yayımlanan İçişleri Bakanlığı kararnamesi ile Şanlıurfa'nın Harran ve Hilvan İlçesi Kaymakamları değişti.
Pınarbaşı Merkeze Alındı...
Pınarbaşı Merkeze Alındı...Emniyet Müdürleri Kararnamesini de içerisinde barındıran ve 300 Mülki İdare Amirinin görev değişikliğini kapsayan 'Mülki İdare Amirleri Yaz Kararnamesi' yayımlandı. 22 ilde Emniyet
Urfa Risk Altında...
Urfa Risk Altında...PYD, Amerika’nın gizlice verdiği 70’ten fazla Rus yapımı IGLA (SA- 18) tipi uçaksavar füzesiyle Türk havasını tehdit ediyor. Ayn İsa’da örgüte verilen füzelerle, Kamışlı, Dı
Başvurular Başladı...
Başvurular Başladı...Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 6. Olağan Büyük Kongre sürecinde kadınların yönetici pozisyonlarında daha fazla görev almalarını istemesi üzerine, AK Parti Kadın Kolları
Haddini bil...
Haddini bil...Denizli'de İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda halka hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Dışişleri Bakanı Sigmar Gabriel'e tepki göstererek, "Sen kimsin, haddini bil" dedi.
Urfa'da O Sorun Ortadan Kalkıyor
Urfa'da O Sorun Ortadan KalkıyorŞanlıurfa'da reçete barkordlarındaki yanlışlıkları önlemek için yeni bir uygulama başlatıldı.
Urfa'da Feci Kaza!
Urfa'da Feci Kaza!VİRANŞEHİR'DE KAZA : 2 ÖLÜ
Temeli Atılıyor...
Temeli Atılıyor...Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından Birecik'in en önemli problemlerinden biri olan katı atık depolama problemini sonlandıracak 13 dönümlük alan üzerinde kurulacak olan Katı A